Sposoby na silniejszą erekcję

opony zimowe 205 55r16 kormoran

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Znanych jest kilka prostych strategii, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco silna albo jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci kilka łatwych rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo wzbronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego cialis uszczuplenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli oraz krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż maleje przepływ krwi do penisa podczas stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś osobą otyłą to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – odchudzaj się.

Comments are closed.