Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, rozczarowania oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi pewnym z najdynamiczniejszych i bardzo wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście oraz przyciąga pozytywną energię.

Świeca prowadzona jest ręcznie z czystego wosku, posiada knot nasączony olejkami i sokami z wyjątkowo mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału potrzebna jest też odpowiednia formuła, która stanowiła brana obecnie w starożytności; to niepowtarzalne zaklęcie ochronne, które posiada strzec przed negatywną energią z zewnątrz, zniszczeniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza życie wielowymiarowe. Nie tylko strzeże przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale jednocześnie unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa ważną pracę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i odprężenia umysłu, co we tym świecie jest wyjątkowo ważne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko paru przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem trzeba jedynie skoncentrować się na planie, jaki zamierzamy uzyskać dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta-Duo

KneeActive Plus