Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który rozwiąże ten kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością zapewne być nieprawidłowa dieta i niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który usprawnia ich wygląd oraz formę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie kształtują się także dla kobiet, jak również dla ludzi, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż każdy olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na dodatkowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tylko te punkty stanowią o wydajnym funkcjonowaniu suplementu a trzymają duże stanowienie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2