Doskonałe rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży rezultat treningów
najdoskonalsza wartość środków
przypływ sile i chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją grupę i masę mięśniową. Więc niezwykle wydajny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto chce zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najświetniejsze wyniki ruchów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie leżał na straży Twojego testosteronu. Świadczy to same korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i chęci jeszcze wcale nie było oczywiście przyjemne i mocne. Będziesz uznawał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wykonania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność i zdobądź na następny poziom ćwiczeń. Kimera to szersza skalę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na końce treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej akcji także ewentualnie gotowy do następnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najmniejszym szczególe. Niestety będziesz stanowił żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co jeść i gdy ćwiczyć, by zmienić formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )