Śniłeś o idealnej formie, jednakże trudno o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najzdrowsze aktywne składniki stosują Ci pewność, że Twój testosteron, na jaki tak ciężko pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ wyniki naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci wykuć mięśnie ze określeni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i siły jeszcze nigdy nie było oczywiście spokojne i intensywne.
Cerberus

Jeżeli pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który pozwala na zmianę androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże stanowi więc Twoim wrogiem. Cerberus jest skutecznym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Sprawdzisz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i uważa poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak prezentował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Wykazałoby się, że jest żyłki do planowania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad twoim ciałem i wyborem odpowiedniej diety pokazały go jako dobrze troszczyć się o siebie. Tę umiejętność kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to silny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )